Budování naší celoevropské sítě s novou německou centrálou v Essenu

  1. Home
  2. Uncategorised
  3. Budování naší celoevropské sítě s novou německou centrálou v Essenu

Budování naší celoevropské sítě s novou německou centrálou v Essenu

Společnost AIS EURELO založila své německé ústředí v Essenu jako součást ambiciózních plánů růstu na podporu automobilového průmyslu, německých zákazníků a našich partnerů v dodavatelském řetězci v celé Evropě.

Zkušený odborník na průmyslové služby Arnd Held nastoupil do společnosti AIS, aby vedl německou centrálu a německý tým a byl zodpovědný za realizaci strukturovaného investičního plánu a podporu obchodního růstu. Do týmu AIS EURELO přináší dlouholeté zkušenosti v oblasti průmyslových služeb na mezinárodních projektech, ovládá britský i německý jazyk a staví na schopnostech celoevropské sítě společnosti.

Arnd Held vysvětluje: “Existuje značná poptávka po hráči s kombinací dovedností, zkušeností, zdvihacích zařízení a vozidel, které můžeme nabídnout pro projekty v celé Evropě, včetně přemístění továren, racionalizačních programů a přeshraniční optimalizace majetku. Mým úkolem je využít těchto mezinárodních schopností a využít tohoto období změn se zvláštním zaměřením na to, jak můžeme podpořit německý automobilový trh a jeho dodavatelský řetězec v celé Evropě.”

Rozhodnutí společnosti AIS EURELO zřídit své sídlo v Essenu navazuje na stávající přítomnost společnosti v Evropě, která zahrnuje pobočky ve Velké Británii, Polsku, Maďarsku, České republice a na Slovensku. Přichází v době, kdy německý automobilový průmysl a související odvětví procházejí významnými změnami, včetně přechodu na výrobu elektromobilů, vývoje nových baterií a technologií rychlého nabíjení a přechodu na vozidla bez řidiče.

“Při pohledu do budoucnosti vidíme velmi pozitivní trendy. Prodej elektromobilů v Německu se během roku 2020 ztrojnásobil a ve 4. čtvrtletí loňského roku tvořil 22 % prodeje, takže existují přesvědčivé důkazy, že transformační programy podpoří odolnost a tržní příležitosti v nadcházejících letech. Naší strategií je poskytnout zkušenosti, specializovaný vozový park a mezinárodní kapacity potřebné k tomu, abychom pomohli německému automobilovému průmyslu využít tuto příležitost, a zároveň využít naši základnu v Essenu k podpoře dalších odvětví včetně zpracovatelského průmyslu, energetiky, petrochemie, farmaceutického průmyslu a potravinářství.”

Recent Posts

Menu