Německo

 1. Home
 2. Německo

Stěhování továren, strojů a zvedacích zařízení v Německu.

Německé Porúří má bohaté průmyslové dědictví a dynamické prostředí velkých mezinárodních subjektů a řady specializovaných výrobců. Proto jsme se rozhodli umístit naše průmyslové služby v Německu ve městě Essen.

Německo je v Evropě i mimo ni uznáváno jako centrum excelence ve výrobě, inovacích a osvědčených postupech. Jsme společnost poskytující průmyslové služby v Německu, která tuto pověst podporuje odbornými přesuny strojů a průmyslovými zdvihacími zařízeními, které umožňují provozovatelům v Německu a v celé západní a severní Evropě zůstat flexibilní a přizpůsobit se změnám.

Naši odborníci na průmyslové služby v Německu spolu s rozsáhlým vozovým parkem pro zvedání a stěhování v Essenu nám umožňují realizovat širokou škálu projektů; od přesunů jednotlivých strojů na jednom místě až po komplexní stěhování na více místech, programy realizace majetku a instalace nových zařízení na různých místech a v různých zemích.

Naše služby v oblasti zvedání a stěhování v Německu zahrnují veškeré místní požadavky na dodržování předpisů a potřebné dokumentace v rámci hranic a specifické požadavky pro dané odvětví v celé Evropě i mimo ni.

Jako přední průmyslová zvedací a stěhovací společnost v Německu může AIS EURELO nabídnout:

 • Technické, komplexní a těžké zvedací služby
 • Stěhování malých strojů a zařízení
 • Vyřazování z provozu a stěhování strojů
 • Instalace a uvedení strojů do provozu
 • Strojní a elektrotechnické práce v průmyslovém prostředí
 • Služby v oblasti stěhování továren
 • Logistika

Rychlý kontakt

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Fill out this field
Jsi člověk? 28 + 5 = ?
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed

Máme prokazatelné zkušenosti se zvedáním, stěhováním a logistikou v klíčových průmyslových odvětvích v Německu, včetně:

 • Automobilový průmysl – vzhledem k tomu, že německý automobilový průmysl si v tomto oboru stále drží prvenství ve světě, podporujeme výrobce a související odvětví jako jsou automobilové komponenty a továrny na baterie elektrických vozidel, s odbornými znalostmi v oblasti zvedání, přesunu, instalace a vyřazování z provozu.
 • Elektrotechnika a elektronika – naše odborné znalosti v oblasti zvedání a stěhování v Německu zahrnují stěhování a instalaci citlivých zařízení.
 • Farmaceutický průmysl – jak farmaceutický sektor čelí výzvám spolehlivých dodávek léků a zdravotnického vybavení, naše zkušenosti s čistým prostředím, přesuny strojů a logistikou podporují naše zákazníky
 • Strojní zařízení a OEM – němečtí výrobci jsou důležitými partnery v dodavatelském řetězci pro průmyslové subjekty po celém světě a naše odborné znalosti v oblasti průmyslového zdvihání a manipulace v Německu je podporují při zajišťování odolnosti a kapacity.
 • Výzkum a vývoj – naše německá divize průmyslových služeb v Essenu, která podporuje inovace v průmyslu, poskytuje odborné znalosti v oblasti zdvihacích a pohyblivých strojů pro laboratoře, univerzity a výzkumná a vývojová centra
germany Německo
Menu