Příprava na nový rok – vánoční odstávka, údržba a instalace

  1. Home
  2. Uncategorised
  3. Příprava na nový rok – vánoční odstávka, údržba a instalace

Příprava na nový rok – vánoční odstávka, údržba a instalace

Vánoční tradice, které slavíme doma, se mohou v Evropě lišit, ale jedno mají všechny evropské země společné: období vánočních odstávek je časem údržby a instalace strojů. Pro tým společnosti AIS EURELO to znamená, že je to skutečně velmi rušné období. Již nyní spolupracujeme se zákazníky, abychom jim pomohli s plánováním tohoto kritického období.

Ve společnosti AIS EURELO podporujeme zákazníky z nejrůznějších průmyslových a obchodních odvětví, abychom jim pomohli maximalizovat hodnotu plánovaných odstávek během vánoční odstávky. Pro mnoho provozovatelů je to nejdůležitější období údržby. Často to znamená odpojení prostředků, aby bylo možné provést údržbu, odstranění strojů, aby bylo možné provést práce na budově nebo instalaci těžkých strojů, které nahradí nadbytečné prostředky nebo upraví možnosti procesu.

Naší úlohou je nejen poskytovat specializované vybavení a odborné znalosti na místě pro realizaci projektů, včetně technických a složitých zdvihání a všech mechanických a elektrických požadavků. Je to také pomoc našim zákazníkům při plánování projektu, která zajistí splnění jejich cílů a plné využití hodnoty vánoční odstávky.

Instalace strojů během vánoční odstávky

Během vánoční odstávky je vždy v centru pozornosti instalace strojů. Plánování instalace strojů na toto období nebylo letos nikdy důležitější. V důsledku otřesů a změny podnikatelského prostředí způsobené pandemií v roce 2020 mnoho provozovatelů realizuje projekty diverzifikace, zvýšení produktivity nebo zvýšení kapacity instalací nových zařízení nebo výměnou stávajících strojů.

Náš zkušený tým spolupracuje s klienty při plánování projektů instalace strojů. Předem vypracují prohlášení o metodách a posouzení rizik a porozumí technickým a provozním požadavkům projektu. To může zahrnovat odklonění nebo modernizaci mechanických a elektrických služeb, přípravu základů a patek, přípravu podlahy a kontrolu polohy, vrtání a přípravu upevnění podlahy.

Nezřídka jsou také nutné dočasné úpravy budovy, aby byl umožněn přístup pro instalaci strojního zařízení. To je opět třeba zohlednit v harmonogramu projektu instalace strojního zařízení a existuje možnost, že tyto nezbytné přípravné práce budou provedeny před odstávkou, zatímco zařízení zůstane v provozu.

Další klíčovou oblastí plánování instalace strojů během vánoční odstávky je logistika a zdroje potřebné pro instalační program. Vzhledem k tomu, že se jedná o klíčový okamžik pro údržbu a logistiku, jsou rezervace dopravy a zajištění správného personálu s potřebnými dovednostmi a zkušenostmi základními prvky úspěšného projektu.

Ať už potřebujete jakoukoli vánoční odstávku, můžeme vám pomoci

Ať už plánujete projekt instalace strojního zařízení nebo máte jiné potřeby související s odpojením, zvedáním, přemístěním nebo mechanickým a elektrickým zapojením zařízení, náš tým vám může poskytnout harmonogram postupu, který je přizpůsoben vašemu termínu a provozním požadavkům.

Při pohledu do roku 2021 je zřejmé, že nás čeká další nejistota. To znamená, že podniky možná budou muset myslet nad rámec svých obvyklých postupů vánočních odstávek a využít tento čas k optimalizaci svých aktiv z provozního i obchodního hlediska. V AIS EURELO vám náš zkušený tým, flotila specializovaného vybavení a celoevropské kapacity pomohou využít vánoční odstávku na maximum. Začněte nadcházející rok s přípravou a maximalizujte svůj potenciál.

Recent Posts

Menu