Často kladené otázky

  1. Home
  2. Často kladené otázky

Často kladené otázky

Máte další otázky? Naše nejčastější dotazy AIS EURELO vám pomohou porozumět stěhování strojů a dalším našim službám!

Níže najdete odpovědi na některé časté otázky týkající se stěhování strojů a dalších služeb. Pokud v těchto často kladených dotazech AIS EURELO nenajdete to, co hledáte, kontaktujte nás a náš přátelský tým zákaznických služeb vám rád pomůže.

AIS-Eurelo-siteicon Často kladené otázky

Kolik let zkušeností má společnost AIS EURELO se stěhováním těžkých strojů a průmyslovým stěhováním?

AIS EURELO je nový společný podnik společností AIS Vanguard a EURELO Tech. Partnerství čerpá ze zkušeností a zdrojů obou společností. Společně máme za sebou 40 let zkušeností v nejrůznějších odvětvích a mezinárodních lokalitách. Máme pobočky v 9 evropských lokalitách, které jsou připraveny vám pomoci s jakýmkoli druhem průmyslového stěhování, které vaše firma potřebuje.

AIS-Eurelo-siteicon Často kladené otázky

Co bude následovat, jakmile se rozhodnu pro spolupráci se společností AIS EURELO?

Náš tým zákaznických služeb zajistí, abychom měli všechny potřebné údaje, a bude jmenován projektový manažer. Váš projektový manažer pak zajistí, abychom plně porozuměli projektu, a provede úplné posouzení rizik, aby bylo zajištěno, že všechny projekty jsou zcela bezpečné. Obdržíte podrobný metodický výkaz a harmonogram strategie a postupů pro váš projekt s časovým rozvrhem a náklady.

AIS-Eurelo-siteicon Často kladené otázky

Budu mít po celou dobu stejný tým?

Tým, který se bude podílet na vašem projektu, bude záviset na povaze vašich požadavků a lokalitách, kterých se projekt týká. Po celou dobu budete mít stálého projektového manažera, který bude zajišťovat rozhraní mezi naším a vaším týmem.

AIS-Eurelo-siteicon Často kladené otázky

Co se stane, pokud se naše požadavky v průběhu projektu změní?

Vždy s vámi budeme spolupracovat, abychom zohlednili všechny nepředvídané změny, které by mohly negativně ovlivnit vaše požadavky nebo časový rámec. Změny oproti původně dohodnutému programu však mohou být zpoplatněny.

Menu