Společnost pro stěhování strojů pro každé odvětví.

Bez ohledu na to, kde se nacházíte, kam se stěhujete nebo v jakém odvětví působíte, jsme společnost zabývající se stěhováním strojů, která vám může pomoci na národní, mezinárodní nebo globální úrovni. Zde jsou jen některá odvětví, v nichž jsme se osvědčili.

Letecký průmysl

Letecký a kosmický průmysl vyžaduje špičkové inženýrské služby, naše mechanické služby mohou pomoci různými způsoby, od přesunu jednotlivých strojních nástrojů až po údržbu, demontáž, přemístění, opětovnou instalaci nebo kompletní výměnu výrobního zařízení díky našim specializovaným zvedacím zařízením.

Automobilový průmysl

Naše zkušenosti a odborné znalosti v automobilovém průmyslu nám umožňují realizovat projekty jakéhokoli rozsahu, s jakýmkoli rozpočtem a na jakémkoli místě v Evropě.

Výrobní průmysl

Mezi naše mezinárodní výrobní zákazníky patří celá řada špičkových společností z různých průmyslových odvětví, včetně tisku, papíru, oceli, toaletních potřeb, vitamínů, zdravotnického vybavení a OEM.

Petrochemický průmysl

Díky našim zkušenostem v petrochemickém průmyslu jsme dokonale připraveni podporovat provozovatele rafinérií a chemických závodů v nejrůznějších projektech, jako je instalace nových zařízení, odstávky, rozšíření nebo přemístění závodu.

Farmaceutický průmysl

Chápeme kritickou potřebu udržet úroveň výroby ve farmaceutickém průmyslu, a proto nám naši zákazníci v tomto odvětví důvěřují při plánování projektů do nejmenších detailů.

Energetický průmysl

Díky našemu pečlivému přístupu k bezpečnosti a ochraně zdraví, nebezpečí a rizikům je AIS EURELO ideálním mezinárodním partnerem pro projekty stěhování a přesunů zařízení v energetice.

Skladování, logistika a distribuce

Odvětví skladování a distribuce má zásadní význam pro průmyslové dodavatelské řetězce a zásobování maloobchodních prodejen a spotřebitelů.

Potraviny a nápoje

Ve společnosti AIS EURELO máme bohaté zkušenosti s realizací projektů průmyslových služeb v potravinářském a nápojovém průmyslu.

Menu