Průmyslové, strojírenské a elektrotechnické služby

Propojíme vás, ať už potřebujete být kdekoli.

Zajištění bezpečného odpojení, opětovné instalace a uvedení strojů do provozu je zásadním faktorem při jakémkoli přesunu průmyslových zařízení nebo přemístění závodu. Ve společnosti AIS EURELO můžeme v rámci balíčku na klíč zahrnout mechanické a elektrotechnické služby.

Náš odborný tým mechaniků a elektrotechniků rozumí různým technickým i administrativním požadavkům na dodržování předpisů v různých mezinárodních lokalitách, aby zajistil bezpečné a efektivní odpojení a opětovné zapojení vašeho strojního zařízení.

Naši kvalifikovaní pracovníci poskytují plně integrovanou inženýrskou kapacitu s bezkonkurenčními znalostmi sekundárních a provozních servisních připojení ke strojům.

Bezpečnost je prvořadá, takže náš zkušený tým zajistí, aby odpojení bylo bezpečné a provedené v souladu s vašimi provozními požadavky i místními regulačními požadavky.

Pokud je třeba modernizovat vstupní rozvody nízkého napětí, aby bylo možné přizpůsobit je vašim strojům na novém místě, náš tým inženýrů zajistí, aby byly přípojky na místě připraveny k rychlé instalaci, jakmile váš majetek dorazí na místo. Náš tým může také provést instalaci ovládacích panelů a rozváděčů. Veškeré elektroinstalační práce jsou prováděny v souladu s místními požadavky a našimi vlastními přísnými bezpečnostními normami.

inzenyri-ais-eurelo Strojírenství a elektrotechnika
nas-tym Strojírenství a elektrotechnika

Pokročilá instalace strojů a údržba strojů

Bez ohledu na složitost vašeho stěhování nebo mezinárodní umístění vám můžeme nabídnout kompletní služby na klíč ve všech elektrotechnických a strojírenských požadavcích, včetně:

  • všechny typy procesního a sekundárního potrubí ke strojům, včetně hydraulického a pneumatického
  • sladění všech mechanických a elektrických připojení
  • vysokonapěťové a rozsáhlé složité konstrukce
  • bezpečné izolace a elektrická připojení
  • řízené přerušení služeb
  • opětovné zapojení a uvedení do provozu
  • zajištění kvality a dodržování místních předpisů

Díky našim mezinárodním zkušenostem můžeme poskytovat služby v oblasti průmyslového strojírenství a elektrotechniky na jakémkoli místě v Evropě i po celém světě. Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás.

Menu