Stěhování strojů v Praze

 1. Home
 2. Stěhování strojů v Praze

Stěhování průmyslových strojů v Praze

Potřebujete profesionální a spolehlivé stěhováky průmyslových strojů v Praze? Nehledejte nic jiného než AIS Eurelo, přední společnost v oblasti průmyslových služeb. Věnujeme se výrobcům a provozovatelům v Praze a okolí. Díky rozsáhlým zkušenostem a odborným znalostem v oblasti stěhování strojů a zvedacích řešení je společnost AIS Eurelo dobře připravena zvládnout jakýkoli projekt bez ohledu na jeho velikost nebo složitost.

V různých odvětvích, jako jsou potravinářství, energetika, výzkum a vývoj, farmacie a obrana, poskytujeme řešení na míru, která jsou založena na dlouholetých zkušenostech a odhodlání inovovat. Náš pražský tým je připraven pomoci vám řešit jedinečné výzvy vašeho odvětví a proměnit je v odrazový můstek pro růst a úspěch.

heavy-machinery-moving Stěhování strojů v Praze
komplexni-sluzby-zvedani-a-megalift Stěhování strojů v Praze

Široká škála průmyslových služeb

Ve společnosti AIS Eurelo nabízíme komplexní výběr průmyslových služeb přizpůsobených vašim specifickým potřebám. Ať už potřebujete stěhování strojů, instalaci strojů, zvedání těžkých břemen nebo smluvní zvedání, náš tým odborníků a špičková zvedací zařízení jsou vám k dispozici. S hrdostí obsluhujeme celý region České republiky včetně Prahy a nabízíme řešení pro podniky všech velikostí a odvětví.

Naše průmyslové služby zahrnují:

 • Stěhování strojů: Naše hydraulické zvedáky a specializované vybavení umožňují efektivní demontáž, přemístění a likvidaci zastaralých strojů.
 • Instalace stroje: Vsaďte na naše odborné znalosti při bezchybné instalaci nových nebo repasovaných strojů. Jsme odhodláni zajistit přesné vyrovnání, nivelaci a správné připojení.
 • Zvedání těžkých břemen: S našimi jeřáby, zvedáky Versa a hydraulickými portálovými systémy vynikáme při zvedání a přemisťování těžkých nebo neskladných břemen. Patří sem transformátory, generátory, kotle a nádrže.
 • Přemístění továrny: V průběhu celého procesu vás bude podporovat a radit vám tým kvalifikovaných odborníků. Jsme vám k dispozici na každém kroku, abychom zajistili úspěšné stěhování, ať už se jedná o celou továrnu, výrobní linku, celou výrobní halu nebo jeden stroj.

Odborné a zkušené stěhování průmyslových strojů v Praze

V AIS Eurelo mají naši odborníci na průmyslové služby v Praze rozsáhlé znalosti v různých oblastech, včetně:

 • Elektrotechnika a strojírenství
 • Řízení projektů
 • CDM (Projektování a řízení staveb)
 • Osvědčené postupy SHEQ (bezpečnost, zdraví, životní prostředí a kvalita)
 • Stěhování strojů
 • Logistika

Mezi naše vážené klienty patří například společnosti Spirit Aerosystems, Ford, Michelin, Vesuvius, Toyota a Rolls-Royce.

Řešení na míru pro vaši firmu

Chápeme, že každý projekt je jedinečný, a proto v AIS Eurelo uplatňujeme individuální přístup. Náš tým s vámi bude úzce spolupracovat na vytvoření prohlášení o metodách a posouzení rizik na míru potřebám vašeho projektu. Naším cílem je zajistit hladkou realizaci vašeho projektu výtahů a posunů a dodržet váš časový plán a cíle. Nabízíme flexibilní řešení, která se přizpůsobí měnícím se okolnostem nebo nepředvídaným výzvám.

zvedaci-system Stěhování strojů v Praze
IMG-20230327-WA00161 Stěhování strojů v Praze

Důvěryhodní stěhováci průmyslových strojů v Praze

Jsme hrdí na to, že poskytujeme agilní a efektivní služby zvedání a přemísťování strojů, které optimalizují efektivitu a minimalizují prostoje. Snažíme se o to při dodržování nejvyšších bezpečnostních a hygienických standardů.

Váš partner v oblasti průmyslových služeb

Ve společnosti AIS Eurelo se zaměřujeme na poskytování výjimečných průmyslových služeb přizpůsobených vašim jedinečným požadavkům. Můžeme se pochlubit rozsáhlým vozovým parkem zvedacích zařízení, včetně jeřábů, hydraulických portálových systémů, vysokozdvižných vozíků, zvedáků Versa, závěsů, bruslí a řetězů, od stěhování strojů až po stěhování a instalaci těžkých strojů, což zaručuje, že pro každou práci máme ty správné nástroje.

Kontaktujte nás ještě dnes

AIS Eurelo obsluhuje Prahu a okolí. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom s vámi prodiskutovali vaše požadavky a zjistili, jak vám můžeme poskytnout špičkové průmyslové služby šité na míru vašemu podnikání. Svěřte společnosti AIS Eurelo efektivní, bezpečná a spolehlivá řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti zvedání a stěhování strojů v Praze i mimo ni.

Menu