Stěhování strojů v Ostravě

 1. Home
 2. Stěhování strojů v Ostravě

Stěhování průmyslových strojů v Ostravě

Hledáte profesionální a spolehlivé stěhováky průmyslových strojů v Ostravě? Nehledejte nic jiného než ostravskou pobočku společnosti AIS Eurelo, která je předním poskytovatelem průmyslových služeb pro výrobce a provozovatele v Ostravě a okolí. Díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem v oblasti stěhování strojů a zvedacích řešení dokáže společnost AIS Eurelo efektivně a bezpečně zvládnout jakýkoli projekt, ať už je velký nebo malý.

Společnost AIS Eurelo je důvěryhodnou značkou v oblasti stěhování průmyslových strojů v Ostravě. Máme zkušenosti s instalací, demontáží a přepravou strojů a průmyslových zařízení, čímž pomáháme podnikům udržet provoz a efektivně řídit změny.

heavy-machinery-moving Stěhování strojů v Ostravě
komplexni-sluzby-zvedani-a-megalift Stěhování strojů v Ostravě

Široká škála průmyslových služeb

Ve společnosti AIS Eurelo nabízíme různé průmyslové služby, které vyhovují vašim potřebám. Ať už potřebujete stěhování strojů, instalaci strojů, zvedání těžkých břemen nebo smluvní zvedání, náš tým odborníků a nejmodernější zvedací zařízení jsou připraveny vám pomoci. Obsluhujeme celý region České republiky včetně Ostravy a dalších měst a nabízíme řešení na míru pro podniky všech velikostí a odvětví.

Mezi námi nabízené průmyslové služby patří:

 • Stěhování strojů: Díky našim hydraulickým zvedákům a specializovanému vybavení jsme vynikající v bezpečné a efektivní demontáži, přemístění a likvidaci nepotřebných nebo zastaralých strojů.
 • Instalace stroje: Zajištění přesného vyrovnání, nivelace a správného připojení k potřebným službám: odborně nainstalujeme vaše nové nebo renovované stroje.
 • Zvedání těžkých břemen: Naše schopnosti zahrnují zvedání a přemisťování těžkých nebo neskladných břemen, včetně transformátorů, generátorů, kotlů nebo nádrží, s využitím našich spolehlivých jeřábů, zvedáků Versa nebo hydraulických portálových systémů.
 • Přemístění továrny: V průběhu celého procesu vás bude podporovat a radit vám tým kvalifikovaných odborníků. Jsme vám k dispozici na každém kroku, abychom zajistili úspěšné stěhování, ať už se jedná o celou továrnu, výrobní linku, celou výrobní halu nebo jeden stroj.

Odbornost a zkušenosti

Naši odborníci na průmyslové služby v Ostravě mají rozsáhlé znalosti v různých oblastech, včetně elektrotechniky a strojírenství, projektového řízení, CDM (Construction Design and Management), osvědčených postupů SHEQ (Safety, Health, Environment and Quality), přesunů strojů a logistiky. Bez ohledu na složitost vašeho projektu máme ty správné dovednosti a vybavení, abychom jej zvládli efektivně a bezpečně.

Máme více než 40 let zkušeností s poskytováním průmyslových služeb v různých odvětvích, včetně výroby a zpracování potravin a nápojů, obrany, letectví, farmaceutického průmyslu, automobilového průmyslu, obnovitelných zdrojů energie, ropy a plynu, výroby energie a dalších. Spolupracovali jsme s některými z největších průmyslových firem, jako jsou Spirit Aerosystems, Ford, Michelin, Vesuvius, Toyota, Rolls-Royce a další.

Řešení na míru pro vaši firmu

Ve společnosti AIS Eurelo chápeme, že každý projekt je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. Náš tým s vámi bude úzce spolupracovat na vypracování podrobného prohlášení o metodách a posouzení rizik, které budou odpovídat vašemu místu, požadavkům a provozním potřebám. Naším cílem je zajistit hladkou a bezpečnou realizaci vašeho projektu výtahů a posunů a splnit váš časový plán a cíle.

Nabízíme také flexibilní řešení, která se mohou přizpůsobit měnícím se okolnostem nebo nepředvídaným výzvám. Můžeme vám poskytnout další služby, například skladovací prostory pro vaše stroje nebo pronájem zařízení pro vaše pracoviště. Můžeme také pracovat podle vašeho výrobního plánu, abychom minimalizovali narušení a prostoje.

zvedaci-system Stěhování strojů v Ostravě
IMG-20230327-WA00161 Stěhování strojů v Ostravě

Důvěryhodnost v oboru

Jako jeden z předních českých stěhováků průmyslových strojů si společnost AIS Eurelo získala důvěru výrobců a provozovatelů v celém regionu. Náš ostravský tým má zkušenosti s prací v různých odvětvích, včetně:

 • Výroba a zpracování potravin a nápojů
 • Obrana
 • Letectvo
 • Farmaceutické produkty
 • Automobilový průmysl
 • Obnovitelné zdroje energie
 • Ropa a plyn
 • Výroba energie

Jsme hrdí na to, že poskytujeme agilní a efektivní služby zvedání a přemisťování strojů, které optimalizují efektivitu, minimalizují prostoje a dodržují nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy.

Váš partner v oblasti průmyslových služeb

Ve společnosti AIS Eurelo se snažíme poskytovat vynikající průmyslové služby přizpůsobené vašim potřebám. Máme vybavení, odborné znalosti a zkušenosti, abychom zvládli projekty jakékoli velikosti a složitosti – od stěhování strojů až po stěhování a instalaci těžkých strojů. Náš vozový park zvedacích zařízení zahrnuje jeřáby, hydraulické portálové systémy, vysokozdvižné vozíky, Versalifts a různé závěsy, brusle a řetězy, což zajišťuje, že máme k dispozici správné nástroje pro danou práci.

Kontaktujte nás ještě dnes

Pokud jde o stěhování průmyslových strojů, ostravská pobočka společnosti AIS Eurelo je vaším spolehlivým partnerem. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom s vámi prodiskutovali vaše požadavky a zjistili, jak vám můžeme poskytnout špičkové průmyslové služby šité na míru vašemu podniku. Svěřte společnosti AIS Eurelo efektivní, bezpečná a spolehlivá řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti zvedání a stěhování strojů v Ostravě i mimo ni.

Menu