Služby Těžkého a Složitého Zvedání

Přemístění strojů, výrobních linek nebo celých výrobních zařízení často zahrnuje složité technické požadavky na zvedání těžkých strojů. Ať už instalujete, stavíte, demontujete, vytahujete, přestavujete, podpíráte nebo přemísťujete stroje či zařízení, ve společnosti AIS EURELO máme vlastní odborné znalosti, vybavení a zkušenosti, které vám pomohou.

Jsme celosvětově uznávanou špičkou v oboru zvedání těžkých strojů a přemísťování velkých prostředků, přičemž máme k dispozici celou řadu technik, včetně řetězového i lanového zvedání nebo přesunu za pomocí transportní plošiny. Budeme s vámi spolupracovat, abychom porozuměli vašim požadavkům, a pečlivě zvážíme všechny prvky bezpečnosti a ochrany zdraví, logistiky a provozních parametrů, abychom zajistili to správné řešení pro váš projekt.

heavy-machinery-moving Služby těžkého a složitého zvedání
zvedaci-system Služby těžkého a složitého zvedání

V případě obtížného přístupu představují naše zvedací systémy inovativní řešení pro nákladově efektivní zvedání a přemísťování těžkých strojů.

Naše specializované hydraulické portálové systémy “Megalift” umožňují bezpečné zvedání, následné spouštění, otáčení, naklápění a přesouvání břemen tak, aby bylo možné překonat i ty nejneobvyklejší problémy při zvedání těžkých strojů, a zároveň minimalizují náklady a narušení provozu tím, že není nutné demontovat střechy nebo ocelové konstrukce.

Jako důvěryhodní odborníci poskytujeme pečlivé plánování a metodické výkazy pro technické a složité projekty zvedání těžkých strojů, ve kterých je potřeba řešit běžné problémy, jako jsou např. stísněné pracovní prostory nebo omezené zatížení podlahy, zajišťujeme tak bezpečné dokončení úkolu.

Naše schopnosti v oblasti zvedání složitých, technických a těžkých strojů zahrnují:

  • Všechny naše zvedací systémy Megalift
  • Jeřáby Valla s nosností od 2 tun do 11 tun
  • Jeřáby Franna pick & carry s nosností 14 tun
  • Hydraulické portálové systémy
  • Různá zařízení pro přemisťování strojů včetně transportních stěhovacích plošin, závěsů a řetězů

Ať už se nacházíte kdekoli a váš projekt zvedání těžkých strojů je jakkoli složitý, máme technické znalosti a zdroje, které vám pomohou. Kontaktujte nás a zjistěte více.

Menu