Stěhování strojů v Brně

 1. Home
 2. Stěhování strojů v Brně

Stěhování průmyslových strojů v Brně

Hledáte odborné stěhováky průmyslových strojů v Brně a okolí? Nehledejte nic jiného než AIS Eurelo. Společnost AIS Eurelo, která prokazatelně poskytuje vysoce kvalitní stěhování a zvedání strojů, je pro výrobce a provozovatele v Brně společností poskytující průmyslové služby.

Jsme klíčovým hráčem v mnoha odvětvích a nabízíme řešení na míru pro potravinářský a nápojový průmysl, energetiku, výzkum a vývoj, farmaceutický průmysl a obranný průmysl, která jsou založena na dlouholetých zkušenostech a závazku k inovacím. Naše brněnská divize je připravena pomoci vám řešit jedinečné výzvy vašeho odvětví a proměnit je v příležitosti k růstu a úspěchu.

heavy-machinery-moving Stěhování strojů v Brně
komplexni-sluzby-zvedani-a-megalift Stěhování strojů v Brně

Komplexní průmyslové služby

Ve společnosti AIS Eurelo nabízíme komplexní služby přizpůsobené vašim průmyslovým potřebám. Ať už potřebujete:

 • Stěhování strojů: Pomocí našich hydraulických zvedáků a dalšího vybavení můžeme bezpečně a efektivně demontovat, přemístit a zlikvidovat vaše nechtěné nebo zastaralé stroje.
 • Instalace stroje: Můžeme nainstalovat vaše nové nebo renovované stroje, zajistit jejich vyrovnání, nivelaci a připojení k potřebným službám.
 • Zvedání těžkých břemen: Pomocí našich jeřábů, výtahů Versalift nebo hydraulických portálových systémů můžeme zvedat a přemisťovat těžká nebo nepohodlná břemena, jako jsou transformátory, generátory, kotle nebo nádrže.
 • Přemístění továrny: V průběhu celého procesu vás bude podporovat a radit vám tým kvalifikovaných odborníků. Jsme vám k dispozici na každém kroku, abychom zajistili úspěšné stěhování, ať už se jedná o celou továrnu, výrobní linku, celou výrobní halu nebo jeden stroj.

Náš tým odborníků a nejmodernější zvedací zařízení jsou vám k dispozici. Naše služby se vztahují na Brno a další blízká města a poskytují specializovaná řešení pro podniky všech velikostí a odvětví.

Odbornost a zkušenosti

Naši odborníci na průmyslové služby se mohou pochlubit rozsáhlými znalostmi v různých oblastech, včetně:

 • Elektrotechnika a strojírenství
 • Řízení projektů
 • CDM (Projektování a řízení staveb)
 • Osvědčené postupy SHEQ (bezpečnost, zdraví, životní prostředí a kvalita)
 • Stěhování strojů
 • Logistika

Ať už je váš projekt jakkoli složitý, máme pro něj ty správné hydraulické zvedáky a vybavení, které ho zvládnou efektivně a bezpečně.

Řešení na míru pro vaši firmu

Ve společnosti AIS Eurelo chápeme, že každý projekt je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. Náš tým s vámi bude úzce spolupracovat na vypracování podrobného prohlášení o metodách a posouzení rizik, které budou odpovídat vašemu místu, požadavkům a provozním potřebám. Naším cílem je zajistit hladkou a bezpečnou realizaci vašeho projektu výtahu a posunu a splnit váš časový plán a cíle.

zvedaci-system Stěhování strojů v Brně
IMG-20230327-WA00161 Stěhování strojů v Brně

Důvěryhodnost v oboru

Společnost AIS Eurelo si jako jeden z předních přepravců průmyslových strojů v České republice získala důvěru výrobců a provozovatelů v celém regionu. Naše odborné znalosti sahají do různých odvětví, včetně výroby a zpracování potravin a nápojů, obrany a letectví. Jsme hrdí na to, že poskytujeme agilní a efektivní služby zvedání a stěhování strojů, které optimalizují efektivitu, minimalizují prostoje a dodržují nejvyšší bezpečnostní a hygienické standardy.

Vaše volba pro stěhování strojů v Brně

Ve společnosti AIS Eurelo se snažíme poskytovat vynikající průmyslové služby přizpůsobené vašim specifickým potřebám. Máme vybavení, odborné znalosti a zkušenosti, abychom zvládli projekty jakékoli velikosti a složitosti – od stěhování strojů až po stěhování a instalaci těžkých strojů. Náš vozový park zvedacích zařízení zahrnuje jeřáby, hydraulické portálové systémy, vysokozdvižné vozíky, Versalifts a různé závěsy, brusle a řetězy, což zajišťuje, že máme k dispozici správné nástroje pro danou práci.

Kontaktujte nás ještě dnes

Pokud jde o stěhování průmyslových strojů v Brně, AIS Eurelo je vaším spolehlivým partnerem. Kontaktujte nás ještě dnes, abychom s vámi prodiskutovali vaše požadavky a zjistili, jak vám můžeme poskytnout špičkové průmyslové služby šité na míru vašemu podnikání. Svěřte společnosti AIS Eurelo efektivní, bezpečná a spolehlivá řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti zvedání a stěhování strojů v Brně i mimo něj.

Menu