Služby Průmyslové Logistiky

Jako odborníci na mezinárodní stěhování továren a strojů jsme stěhováci průmyslových strojů se zkušenostmi s přeshraniční logistikou, které je zapotřebí, aby vaše stěhování proběhlo podle plánu. Díky našim zkušenostem v oblasti logistiky si můžete být jisti, že vás nečekají žádné skryté náklady ani zbytečná zpoždění.

Náš tým rozumí souvisejícím administrativním záležitostem a z našeho operačního střediska ve středním Polsku máme snadný přístup do celé Evropy. Tím však naše zkušenosti nekončí: jsme stěhováci průmyslových strojů, kteří jsou schopni dopravit váš majetek tam, kam potřebujete, a to kdekoliv po světě.

Pokud potřebujete uložit strojní zařízení do skladu, můžeme vám pomoci i s tím.

Naše odborné znalosti jsou podpořeny našimi zdroji. Náš vlastní rozsáhlý vozový park nám umožňuje, že vám můžeme nabídnout spolehlivé logistické služby, přičemž se opíráme o naše vlastní vozidla a prověřený dodavatelský řetězec.

instalace-stroje Logistika
inzenyri-ais-eurelo Logistika

Naše logistické schopnosti zahrnují:

  • Lehká užitková vozidla, včetně plně vybavených dodávkových vozidel, pick-upů a dodávkových vozidel pro personál.
  • nákladní vozidla včetně tahačů, nákladních vozidel HIAB s plochými přívěsy a přívěsy se stupňovitým rámem
  • vysokozdvižné vozíky s nosností od 1,5 tun do 7 tun
  • Tři velkokapacitní sklady

Naši zákazníci nám důvěřují při odpojování, nakládání, přepravě a opětovném připojování strojů a zařízení a při jejich přepravě z jednoho místa na druhé kdekoli na světě.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak vám mohou pomoci naše mezinárodní zkušenosti se stěhováním průmyslových strojů, kontaktujte nás.

Menu