Služba transportu průmyslových zařízení

Chcete převézt těžké průmyslové zařízení do zahraničí? Nebo plánujete přesunout svou provozní základnu? AIS EURELO je spolehlivé řešení mezinárodní přepravy, které potřebujete.

Vaše mezinárodní stěhování továrny a další dopravní projekty realizujeme s ohledem na rychlost, bezpečnost a časovou efektivitu.

Dokážeme vás zbavit stresu při plánování rozsáhlých projektů, jako je přeprava těžkých strojů. Díky našim mezinárodním řešením na klíč nabízíme komplexní plánování projektu od začátku do konce.

Proč si pro svůj projekt přepravy strojů vybrat AIS EURELO?

Společnost AIS EURELO je vedoucí silou v oblasti mezinárodního stěhování s více než 40 lety zkušeností v oblasti průmyslového stěhování a přepravy strojů. Pracovali jsme v širokém spektru průmyslových odvětví, od výrobních až po farmaceutické společnosti. Máme odborné znalosti, které potřebujete k tomu, aby váš projekt přemístění strojů proběhl bez problémů.

Navíc jako odborníci na mezinárodní průmyslovou přepravu máme rozsáhlé znalosti o vývozu a stěhování zařízení po celém světě. Bez ohledu na to, kam nebo odkud se stěhujete, naši vysoce kvalifikovaní odborníci vám pomohou.

ais-eurelo Doprava
ais-eurelo-vozidla Doprava

Může AIS EURELO pomoci při plánování Vašeho transportního projektu?

Poskytujeme užitečné a jednoduché služby pro váš projekt přepravy těžkých strojů. Při vytváření balíčku na klíč poskytujeme našim klientům komplexní služby. Navíc dokážeme naše balíčky přizpůsobit tak, aby splňovaly jakékoli výzvy specifické pro danou lokalitu.

K přemístění vašich strojů používáme pouze nejkvalitnější přepravní zařízení. Náš vozový park tvoří například jeřáby Valla Manitex, obytné stroje AIS Vanguard a jeřáby Franna pick and carry. Díky tomu minimalizujeme riziko poškození nebo poruchy a zajišťujeme tak hladký a bezproblémový průběh.

Jaké jsou postupy společnosti AIS EURELO pro transportní projekt?

Výběrem našich přepravních služeb pro váš projekt přepravy průmyslových výrobků získáte podporu našeho odborného týmu od začátku až do konce.

Náš postup při organizaci dopravního projektu můžeme shrnout do těchto deseti jednoduchých kroků:

  • Dostanete vyhrazeného projektového manažera.
  • Provedeme návštěvu na místě, abychom posoudili rozsah projektu a jeho požadavky.
  • Stanovíme časový harmonogram a datum stěhování a přepravy.
  • Váš projektový manažer vás provede dokumenty o bezpečnosti a ochraně zdraví při stěhování, včetně posouzení rizik a certifikace zařízení.
  • Náš vysoce kvalifikovaný tým odpojí a demontuje strojní zařízení v dohodnutém termínu.
  • Vaše stroje pečlivě a precizně naložíme do našich vozidel.
  • Pokud ještě není místo určení připraveno, může náš tým uskladnit vaše stroje v našich vlastních skladovacích prostorách.
  • Vaše strojní zařízení přepravíme kamkoli na světě a poskytneme vám správné vývozní a přepravní dokumenty v příslušných jazycích.
  • Náš tým připraví podlahu na novém místě pro strojní zařízení, včetně jádrového vrtání.
  • Vaše strojní zařízení vyložíme, umístíme, seřídíme a znovu zapojíme, abyste byli připraveni k práci.

Pro více informací o našem komplexním přepravním procesu kontaktujte náš tým v AIS EURELO ještě dnes.

automobilova-doprava Doprava
Menu