Důležitost Profesionálního Řízení Projektů V Průmyslových Službách

 1. Home
 2. zprávy
 3. Důležitost Profesionálního Řízení Projektů V Průmyslových Službách

Důležitost Profesionálního Řízení Projektů V Průmyslových Službách

projektový management

Úspěšné projekty těžké manipulace vyžadují správné specializované vybavení a odborné znalosti, stejně jako profesionální řízení projektů, aby se zajistilo, že každé zadání bude dodáno včas a v rámci rozpočtu.

Ve společnosti AIS Eurelo jsme si vydobyli pověst předního průmyslového inženýrského podniku se zaměřením na poskytování řešení pro jakoukoli úlohu manipulace nebo přepravy. Vždy nasazujeme naše pečlivé a profesionální znalosti v řízení projektů pro každý projekt, který přijmeme, ať už jde o instalaci strojů pro výrobce potravin a nápojů nebo o kompletní přesun továrny pro farmaceutickou společnost.

Co dělá řízení projektů klíčovým v průmyslových službách?

Existuje osm významných výhod výběru průmyslového partnera se prokázanými a profesionálními znalostmi v řízení projektů:

 • Jeden kontaktní bod – Projekty těžké manipulace zahrnují mnoho osob a mohou také vyžadovat vstup specializovaných třetích stran pro složitější úlohy. Projektový manažer přebírá konečnou odpovědnost a poskytuje jeden kontaktní bod od začátku.
 • Plánování – Znalosti v řízení projektů jsou nezbytné v plánovací fázi, pomáhají koordinovat všechny strany, porozumět všem nákladům, identifikovat rizika a dohodnout se na nejlepším postupu. To je zásadní pro úspěch jakéhokoli projektu.
 • Vyhovění potřebám zákazníků – Operační kontrola je klíčovým požadavkem pro projektového manažera a je potřebná v každé fázi. Zajištění, aby úkol byl dodán k zásadním termínům, v rámci rozpočtu a bezpečně, vyžaduje vynikající plánovací a urychlovací dovednosti. To zajistí, že všechny zdroje, vybavení a personál jsou k dispozici ve správný čas a na úkolu.
 • Komplexní řízení programů – Když je komplexní projekt těžké manipulace součástí širšího programu změn, jako je projekt realizace aktiv nebo přesun továrny – znalosti v řízení projektů pomáhají zajistit, že všechny aktivity jsou pečlivě koordinovány a zapadají do širších operačních priorit.
 • Konzistentní a osvědčený přístup – Osvědčené znalosti v řízení projektů vytvářejí pro klienty konzistenci a spolehlivost. To zajistí, že více projektů je zpracováváno stejným způsobem, využívá se předchozích zkušeností, využívají se osvědčené postupy a poskytuje se houževnatý a profesionální přístup.
 • Nákladově a časově efektivní – Pro všechny zásadní projekty – například při přesunu továrny napříč zemí – je zásadní, aby byly náklady a časové rámce dohodnuty předem. Profesionální řízení projektů pomáhá udržet tyto kritéria na správné cestě a zajistit, aby byly jakékoli změny v dodávkách známy a rychle řešeny.
 • Dokumentace a papírování – Od metodických prohlášení po hodnocení rizik, papírování je nezbytné k zajištění, že všechny pohyby strojů mají nezbytné shody na místě a že všechny plánovací a přípravné úkoly byly dokončeny důkladně.
 • Závazek k bezpečnosti – Zkušený projektový manažer rozpozná, jak důležité je zajistit bezpečné pracovní postupy. Jako takový hraje klíčovou roli v zajištění, že projekty splňují všechny priority HSEQ.

 

Jak může odborné znalosti v oblasti projektového řízení zlepšit vaše průmyslové operace?

Odborné znalosti v oblasti projektového řízení jsou základem úspěšných podnikatelských výsledků a mohou pomoci zlepšit průmyslové operace:

 • Minimalizací výpadků a rušení.
 • Dodržováním úkolů v rámci času a rozpočtu.
 • Zlepšením výsledků projektu.
 • Poskytnutím úplného klidu pro operace.
 • Uvolněním interních zdrojů pro zaměření jinde.

Jak zajišťuje AIS Eurelo vynikající projektové řízení?

V AIS Eurelo jsme realizovali tisíce složitých projektů přesunu a zvedání pro firmy ve všech sektorech a získali jsme bohaté znalosti.

S tímto osvědčeným track recordem, stejně jako naším vozovým parkem zvedací techniky a vysoce kvalifikovaným týmem, vždy aplikujeme nejlepší postupy a přistupujeme k všem částem dodání projektu pečlivě.

Profesionální projektové řízení je jádrem našeho způsobu práce. Zajišťujeme, že všechny strany jsou informované, vybavené a bezpečné po celou dobu, aby byly vždy splněny termíny.

Můžeme zaručit vynikající a profesionální projektové řízení díky:

• Závazku k jasné komunikaci – Od udělení zakázky po fakturaci je AIS Eurelo otevřený, přístupný a komunikativní na každé fázi.

• Jediné kontaktní místo – Všem projektům přiřazujeme věnovaného projektového manažera, aby se zefektivnila komunikace a poskytlo se jedno jediné kontaktní místo pro všechny záležitosti. Projektový manažer je zodpovědný za poskytování všech aktualizací a řízení projektu od začátku do konce. To zahrnuje interpretaci zadání, plánování prací a dokumentace, mobilizaci týmu a zajištění efektivního provádění na místě.

• Jasné projektové cíle – Zajišťujeme, že cíle projektu a KPI jsou dohodnuty na začátku projektu, aby se strany soustředily a byly na úkolu.

• Zavedený řetězec velení a úplná operativní kontrola v každém okamžiku – Naše interní odborné znalosti v oblasti projektového řízení zajišťují, že udržujeme vysokou úroveň operativní kontroly, aby zákazníci mohli být jisti hladkým, efektivním servisem bez neočekávaných zpoždění nebo skrytých nákladů.

• Jasná papírová stopa – Projektoví manažeři AIS zajišťují, že pro každý projekt je připravena veškerá vhodná dokumentace. To zahrnuje rozpočty nákladů, hodnocení rizik, metodická prohlášení, kritické cesty a detaily o dodržování protokolů AIS Eurelo a jakýchkoliv místních předpisů.

• Oddanost postupům zdraví a bezpečnosti na všech úrovních podnikání – AIS Eurelo má bezchybný bezpečnostní záznam a drží několik důležitých bezpečnostních akreditací, včetně ISO 9001, 14001 a 45001, aby vždy zajistil nejlepší praxi.

• Zaručený profesionální, citlivý, zdvořilý přístup v každém okamžiku.

• Dobře vybavené a zkušené interní týmy – AIS Eurelo má vlastní zařízení a vozový park pro přesun strojů, vysoce kvalifikovaný interní tým víceoborového personálu a osm lokalit po celé Velké Británii.

• Péče o zákazníka – Péče o zákazníka je středem práce AIS Eurelo. Projektový manažer má plnou odpovědnost za projekt, zatímco náš tým zákaznického servisu zajišťuje, že veškerý kontakt je zaznamenán a vyřízen pro úplnou transparentnost a odpovědnost.

Kontaktujte nás, abyste zjistili, jak by vám naše odborné znalosti v oblasti projektového řízení mohly prospět v rámci vašeho příštího projektu.

Recent Posts

Menu