Pomáháme Vám S Přesuny Velkých Strojů Na Malém Prostoru

  1. Home
  2. zprávy
  3. Pomáháme Vám S Přesuny Velkých Strojů Na Malém Prostoru

Pomáháme Vám S Přesuny Velkých Strojů Na Malém Prostoru

Odvoz strojů

Bez ohledu na to, v jakém sektoru působíte, existuje celá řada důvodů, proč můžete potřebovat přesouvat stroje a zdvihat majetek. V AIS Eurelo jsme specialisté na přesuny strojů a pomáháme s projekty tak rozmanitými jako jsou demontáže, rekonfigurace továren, realizace majetku a instalace nového zařízení. To znamená, že máme zkušenosti s prací ve všech průmyslových odvětvích a v náročných prostředích, kde navrhujeme projekty s ohledem na omezení každého místa.

Jednou z běžných výzev, se kterými se potýkáme, je zvedání těžkého majetku, jako jsou výrobní stroje, na omezeném prostoru. To zahrnuje přeplněné tovární haly a výrobní oblasti, které musí zůstat v provozu, zatímco je přesun strojů dokončen. Zahrnuje to také projekty těžkého zvedání v zařízeních s omezenou výškou stropu, náročnými podmínkami přístupu nebo omezeným prostorem pro manévrování s majetkem. Tam, kde jsou tyto výzvy, je řešením často naše řada hydraulických portálových zdvihacích zařízení Megalift.

SCHOPNOSTI HYDRAULICKÉHO PORTÁLOVÉHO SYSTÉMU

Naše řada hydraulických zdvihacích systémů Megalift je součástí našeho kompletně vlastněného parku zdvihacího zařízení, což nám umožňuje vybrat nejvhodnější metodu zvedání pro každý přesun stroje. Naše zařízení Megalift nám umožňují zvedat až do 1000 tun na malém prostoru a tyto hydraulické zdvihací systémy jsou ideální pro scénáře, jako jsou:

• Omezené pracovní prostory • Omezení zatížení podlahy • Omezení pro přesah • Omezení přístupu/výstupu • Zvedání kompletního těžkého majetku bez demontáže • Otočení nebo rotace majetku

Pomocí síly hydrauliky pro zvedání vašeho těžkého majetku nám naše zařízení Megalift umožňuje bezpečně a efektivně zvedat, snižovat, otáčet, naklánět a přesouvat bez přidaných nákladů nebo narušení spojených s demontáží střech a ocelových konstrukcí. Můžeme se nastavit pod, nad, kolem nebo vedle nákladu, což našemu týmu odborníků umožňuje navrhnout zvedání podle vašich požadavků, majetku, který je třeba přesunout, a místa.

Díky svým pohyblivým zdvihákům mohou naše hydraulické portálové systémy Megalift také přesouvat náklad dopředu nebo dozadu a je také možné boční posunutí pomocí našeho speciálního bočního posuvného systému. Pokud potřebujete otočit majetek, můžeme to také udělat díky našemu systému otočného stolu Megalift a můžeme zvýšit vzdálenost zvedání pomocí technik vyvažování.

Spolu s zkušenostmi našeho týmu znamenají naše hydraulické portálové systémy Megalift, že vám můžeme poskytnout řešení na míru na základě vašich provozních a komerčních parametrů. Je to přístup, který může přinést značné úspory nákladů a času, stejně jako nabídnout bezpečnou a efektivní operaci zvedání.

RŮZNÉ HYDRAULICKÉ ZVEDACÍ ZAŘÍZENÍ MEGALIFT

S pobočkami v České republice, Polsku, Německu a Velké Británii může AIS Eurelo vždy nasadit hydraulické zdvihací zařízení vhodné a proporcionální k danému úkolu. Naše flotila Megalift má kapacitu zvedání až do 1000 tun a všechny naše hydraulické zdvihací systémy Megalift mají hydraulické písty, s bezpečnostními zámkovými systémy na našem vybavení Megalift JS450 a JS130 a zpětnými ventily, které zajišťují úplnou stabilitu a bezpečnost během operace zvedání na našem vybavení Megalift JS40, JS100, JS400 A&B a JS1000. Naše systémy Megalift JS1000, JS400 A&B a JS 100 nabízejí také flexibilitu běhu na diesel nebo plyn a náš tým vám může poradit s nejbezpečnějšími a nejefektivnějšími volbami pro vaše specifické provozní prostředí.

POKUD TO LZE UDĚLAT, MY TO DOKÁŽEME

V AIS Eurelo věříme v nabízení nejefektivnějšího, bezpečného a efektivního řešení těžkého zvedání pro splnění vašich požadavků. Pokud jde o těžké zvedání na malých plochách, naše hydraulické portálové systémy Megalift jsou často nejlepším řešením, které vám poskytuje flexibilitu potřebnou pro řízení rizik a snížení nákladů.

Recent Posts

Menu